Met trots ondersteunen wij De Groene Belevenis!

Met trots ondersteunen wij De Groene Belevenis!

Als Kiwanis Leusden zijn wij blij dat onze financiële bijdrage en praktische hulp dit jaar een verschil hebben gemaakt in het Groen doet Goed-programma. Dankzij onze steun kon De Groene Belevenis twee prachtige projecten realiseren:

1.⁠ ⁠Buitenspelen voor kwetsbare gezinnen: Vrijwilligers en gezinnen genoten van speelse middagen in de Struintuin, inclusief gratis toegang en inspirerende materialen zoals de ‘Naar Buiten’ kaart. Een geweldige manier om gezinnen naar buiten te krijgen en samen te laten genieten!

2.⁠ ⁠Speelmomenten in de Struintuin: Bijzondere activiteiten zoals verhalenvertellers, Modderdag en natuurbingo trokken bijna 1.000 kinderen en hun ouders. Elk kind kreeg een ‘Naar Buiten’-bucketlist om verder te ontdekken.

Met ons logo op de Struinkalender en de extra ondersteuning hopen we dat nog meer gezinnen de kracht van natuur en buiten spelen ervaren.

Samen zetten we ons in voor een betere wereld, beginnend bij de kinderen in onze eigen gemeente. Dank aan De Groene Belevenis voor de samenwerking en het fantastische werk dat jullie verrichten!

#KiwanisLeusden #DeGroeneBelevenis #GroenDoetGoed #SamenSterk #KinderenEerst/imagecache/lg/uploads/2025/01/groenebelevenis-jan-2025.jpg

Deel deze post